Haber

Başkan Bıyık gençleri dinledi

Darıca Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Darıca Belediye Başkanı Adayı Muzaffer Bıyık, gençlerle bir araya gelerek görüşlerini dinledi ve fikir alışverişinde bulundu. Gençler tarafından oldukça sıcak karşılanan Lider Muzaffer Bıyık, Darıcalı gençlerle ağabey-kardeş ilişkisi bulunduğunu ve her zaman gençlerin yanında olacağını söyledi.

Darıca Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Darıca Belediye Başkanı Adayı Muzaffer Bıyık, sohbet toplantısında gençlerle bir araya geldi. Gençlerin sorularını yanıtlayan ve taleplerini dinleyen Önder Muzaffer Bıyık, yeni dönemde gerçekleştirecekleri projelerle gençlerin en büyük destekçisi olmaya devam edeceklerini söyledi. Dostluk sohbeti toplantısında gençlerle bir araya gelen Lider Muzaffer Bıyık’a, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ve AK Parti Darıca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Arslan eşlik etti.

GENÇLERLE KARDEŞ-KARDEŞ İLİŞKİSİ VAR

Gençlere önem verdiklerini ve her zaman onların yanında olduklarını kaydeden Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Darıca Belediye Başkanı ve ağabeyiniz olarak sizi çok seviyorum ve önemsiyorum. Darıcalı gençlerle her zaman ağabey-kardeş ilişkimiz olacak. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin kendilerini en iyi şekilde yetiştirmeleri için elimizden geleni yapmak üzere imkanlarımızı seferber ediyoruz. Darıca’daki gençlerin spordan eğitime, kültür sanata kadar istedikleri her alanda en yeterli eğitimi alabilmeleri için spor kompleksleri, sanat akademileri, kültür sanat merkezleri inşa ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de gençlerin elinden tutmaya, yol arkadaşı olmaya devam edeceğiz” dedi.

GENÇ SORDU, LİDER CEVAP VERDİ

Oldukça sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen sohbet toplantısında Önder Muzaffer Bıyık, gençlerin sorularını tek tek yanıtlarken, gençler de kendilerini dinleyip yakın ilgi gösteren Önder Muzaffer Bıyık’a teşekkür etti. Gençlerin görüşlerini önemsediklerini kaydeden Lider Muzaffer Bıyık, “Darıca’yı geleceğe hazırlamak için sağduyu ve katılımcı belediyecilikle hareket ediyoruz. Talepleriniz doğrultusunda projeler geliştiriyoruz. “Bu nedenle görüş ve önerileriniz bizim için değerlidir” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-kilimli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu