Haber

Canlı yayında genç kızlardan skandal sözler: Allahım ülkeye bir deprem daha ver

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki sarsıntılar büyük yıkıma neden oldu. Kahramanmaraş’ın yanı sıra Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Malatya ve Hatay’da çok sayıda bina yıkıldı.

REAKTİF GÖRÜNTÜLER

Depremler binlerce vatandaşımızın çevremizi terk etmesine neden oldu. Türkiye’nin dört bir yanından afet bölgesine arama kurtarma ekipleri ve yardım malzemeleri sevk edilirken, sosyal medyada yer alan bir görüntü vicdanları sızlattı.

“İnşallah yine bir deprem olur ve yerle bir olur”

Bir sosyal medya programında canlı yayın yapan iki genç kızın kullandığı sözler tepki çekti. Genç kızlar, “Allah’ım bu ülkeye bir deprem daha nasip et. İnşallah bir daha deprem olur da burası yıkılır” dediler. Şeklinde skandal sözler söyledi. Videoda görünmeyen üçüncü bir kişi ise “Şimdi ağlayacaklar yapma kızım” dedi. İnsanlar daha sonra uzun süre güldüler ve güldüler.

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI RİSKİ

Video çok sayıda tepki aldı. Görüntülerin ardından bazı sosyal medya kullanıcıları İçişleri Bakanlığı, Emniyet ve Jandarmayı etiketleyerek işlem yapılmasını istedi.

GÖRÜNTÜLERİN NE ZAMAN ÇEKİLDİĞİ BİLİNMİYOR

Öte yandan görüntülerin Kahramanmaraş sarsıntılarından önce mi yoksa sonra mı çekildiği bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu