Yaşam

Peaky Blinders filmi geliyor: Cillian Murhpy başrolde

“Oppenheimer” filmindeki performansıyla En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazanan Cillian Murhpy, “Peaky Blinders” filminde başrol oynayacak. Murhpy, filmde Thomas Shelby karakterine geri dönecek.

“This Town”ın galasında BirminghamWorld’e konuşan ‘Peaky Blinders’ dizisinin yaratıcısı Steven Knight, Murphy’nin kesinlikle yeni filmde yer alacağını açıkladı.

‘ANLATILACAK DAHA FAZLA HİKAYE VARSA ORADA OLACAĞIM’

Cillian Murphy, geçtiğimiz ay BBC Radio 4’ün Desert Island Discs programına konuk olmuş ve Peaky Blinders ile ilgili bir film yapılırsa oynayabileceğini söylemişti.

Murphy, “Anlatılacak daha fazla hikaye varsa ve Stephen Knight yapabileceğini bildiğim bir senaryo sunarsa orada olacağım. Yani 50 yaşındaki Tommy Shelby’yi izlemek istiyorsak orada olacağım. Hadi yapalım” ifadelerini kullanmıştı.

Başrollerinde Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson, Annabelle Wallis, Sam Neillve Tom Hardy gibi isimlerin yer aldığı, 2013-2022 yılları arasında yayınlanan dizi, Peaky Blinders adlı suç çetesinin I. Dünya Savaşı’nın hemen sonrasındaki maceralarını konu ediyor.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

habersefaatli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu